Category Archives: inne

Depilacja Laserowa Gdynia – Nowoczesny Sposób Na Natrętne Owłosienie

5.0 09 Nowoczesne sposoby na usuwanie owłosienia Istnieją rozmaite sposoby na usuwanie owłosienia. Niektóre kobiety cały czas stosują standardowe metody. Niestety, maszynka jednorazowa czy nawet golarka elektryczna nie gwarantują trwałego efektu. Poza tym elementy tego typu mogą powodować na przykład podrażnienia skóry. Nic więcej dziwnego, że coraz więcej pań decyduje się na laserowe usuwanie owłosienia.… Read More »

Celebruj swoją skórę każdego dnia!

5.0 22 Multum spraw do załatwienia, dzieci do szkoły, rachunki, praca – gdzie w tym wszystkim znajdujesz czas dla siebie? Słyszałaś, że to ważne, że powinnaś zadbać o siebie, ale ciągle coś „ważniejszego” staje Ci na drodze do spędzenia kilku chwil sam na sam i zatroszczenia się o własną skórę? Wpleć te porady do swojego… Read More »

Skuteczne metody walki z rozstępami – Kremy na rozstępy

5.0 01 Rozstępy dla wielu kobiet wiążą się z zaprzeczeniem kobiecości i masą kompleksów. Mało kto czuje się komfortowo w swojej skórze, wiedząc że zdobią ją nieestetyczne szramy. Aby temu zapobiec, należy wziąć pod uwagę redukcję rozstępów kuracją kosmetyczną. Jaki preparat sprawdzi się najlepiej ? Ile trzeba czekać na efekty ? Co musi zawierać w… Read More »

Jak usunąć cellulit z ud?

0.0 00 Wiadomo, że dzisiaj każda kobieta chce wyglądać zachwycająco. Niestety na drodze pojawia się cellulit. Istnieje teraz pytanie jak sobie z nim radzić? Krąży wiele porad ale i także i mitów jak skutecznie usunąć cellulit z ud. Cellulit na udach jest ogromnym problemem dla współczesnej kobiety. Przez takie właśnie niedoskonałości nie może ona lub… Read More »

Redukcja cellulitu

5.0 31 Cellulit inaczej nazywany pomarańczową skórką jest problemem głównie kobiet. Coraz częściej pojawia się również u młodych dziewcząt. Stał się jednym z największych defektów skóry u płci pięknej, która z ogromnym wysiłkiem próbuje go pokonać. Jednym z powodów jest nadmiar tkanki tłuszczowej, ale nie jedynym. Do innych można zaliczyć między innymi: problemy z krążeniem,… Read More »