Category Archives: Medycyna

Czy warto zdecydować się na laserową depilację bikini?

0.0 00 Wiele osób kojarzy depilację okolic bikini negatywnie. Rzeczywiście tradycyjna depilacja jest dość bolesna i daje krótkotrwałe efekty. Z pomocą przychodzi jednak laserowa depilacja bikini, która daje doskonałe rezultaty. Zabieg ten jest precyzyjny i daje efekty na długi czas. Obecnie nie ma skuteczniejszej metody depilacji. Metoda ta polega na zniszczeniu mieszków włosowych przy pomocy… Read More »

Kłykciny kończyste wywołane wirusem hpv

5.0 12 Kłykciny kończyste to zmiany chorobowe pojawiające się w okolicach genitaliów, powodowane przez wirus brodawczaka ludzkiego (HPV). Wirus HPV posiada wiele odmian, obecnie znanych jest ich około 120. Od rodzaju odmiany zależy przebieg i skutki choroby- wirus brodawczaka może być przyczyną między innymi zmian nowotworowych. Przenoszony jest drogą płciową. W ostatnich latach odnotowuje się… Read More »

Sprawdź więcej informacji o depilacji laserowej

5.0 01 Usuwanie zbędnego owłosienie ciała nie musi być już naszą codziennością. Istnieją różne depilacje laserowa, depilacja woskiem lub przy użyciu depilatora. Depilacja laserowa to skuteczna metoda na pozbycie się niechcianych włosów na zawsze. Słysząc o tej możliwości, zastanawiamy się czy depilacja laserowa boli, czy depilacja laserowa w ciąży faktycznie jest zabroniona, dlatego przybliżamy temat depilacji… Read More »