Redukcja cellulitu

By |

Cellulit inaczej nazywany pomarańczową skórką jest problemem głównie kobiet. Coraz częściej pojawia się również u młodych dziewcząt. Stał się jednym z największych defektów skóry u płci pięknej, która z ogromnym wysiłkiem próbuje go pokonać. Jednym z powodów jest nadmiar tkanki tłuszczowej, ale nie jedynym. Do innych można zaliczyć między innymi: problemy z krążeniem, zaburzenia gospodarki hormonalnej, siedzący tryb życia.

Skuteczne zabiegi na cellulit – jak zredukować tkankę tłuszczową?

Walkę z cellulitem należy zacząć jak najwcześniej. Można wyróżnić trzy etapy zmian: pierwszy, w którym nierówności są widoczne po ściśnięciu fałdów skóry, drugi – w pozycjach takich jak siedzenie na krześle i trzeci – bez znaczenia na ułożenie ciała. Im późniejsze działanie tym trudniej będzie pozbyć się problemu. Skuteczne w tym zakresie okazują się zabiegi redukujące cellulit, oparte na nowoczesnej kosmetologii.

Endermologia Cellu M6 Integral

Za pomocą głowicy Roll wykonywany jest zabieg Lipomassage. Polega on na zasysaniu tkanki w skutek czego dochodzi do jej stymulacji. W procesie metabolizmu tkanka tłuszczowa jest wydalana z organizmu. Urządzenie Cellu M6 Integral usuwa nagromadzony tłuszcz z miejsc najbardziej narażonych na odkładanie się tkanki tłuszczowej.

Endermologia – efekty: wyszczuplenie i wymodelowanie ciała, poprawa jędrności skóry, redukcja cellulitu. Procedura nie wymaga znieczulenia, a po nim następuje pełna zdolność do pracy. Czas utrzymania się efektów zależy indywidualnie od pacjenta. Zabieg należy powtarzać dwa razy w tygodniu. Sugerowana seria to od 10-12 zabiegów.

Pollogen Legend

Zabieg łączy technologie: tripolarną falę radiową, dynamiczną aktywację mięśni i energię hybrydowej. Za ich pomocą skóra jest nagrzewana aż tłuszcz zawarty w komórkach upłynnia się i zostaje wydalony z organizmu. Procedura ma postać masażu. Skóra w miejscu zabiegu zostaje pokryta gliceryną, a następnie wykonany zostaje masaż głowicą Pollogen Legend. Usuwanie cellulitu jest tylko jednym z efektów. Dzięki zabiegowi możliwe jest zredukowanie tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała, modelowanie sylwetki, a także redukcja rozstępów. Czas utrzymania się efektów to około 12 miesięcy po przebyciu serii od 2 do 4 zabiegów.

Karboksyterapia

Podczas zabiegu w skórę wstrzykiwany jest medyczny dwutlenek węgla (CO2). Skutkuje to rozszerzeniem się naczyń krwionośnych i zwiększeniem przepływu krwi. Metabolizm zostaje przyspieszony, a tłuszcz wydalony z organizmu. Produkcja kolagenu zostaje wznowiona, dzięki czemu następuje redukcja tkanki tłuszczowej. Jest to zabieg na cellulit, który zostaje skutecznie zredukowany. Po zabiegu sylwetka jest wyszczuplona, skóra ujędrniona i zregenerowana, a cellulit i rozstępy zredukowane. Znieczulenie podczas zabiegu nie jest konieczne, a po procedurze pacjent może bez przeszkód wrócić do codziennych czynności. Czas utrzymania się efektów zależy od pacjenta, natomiast sugerowana seria zabiegów wynosi około cztery procedury.

Przeciwwskazania do zabiegów

  • ciąża i karmienie piersią
  • przesuszona skóra
  • choroby skóry, w tym infekcje bakteryjne lub wirusowe
  • nowotwór
  • choroby serca
  • epilepsja
  • aktywna opryszczka
  • alergie skórne

Więcej o przeciwwskazaniach do zabiegów na cellulit możesz się dowiedzieć także na darmowej konsultacji kosmetologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 + 9 =